Projektowanie i montaż kominków

 

Firma Kominki-Projekt zajmuje się FACHOWYM MONTAŻEM KOMINKÓW oraz wykonuje PROFESJONALNE PROJEKTY KOMINKÓW,kominków gazowych, piecy kaflowych, biokominków itp. z zastosowanie najnowocześniejszego programu do projektowania Palette Cad 3D zarówno w siedzibie Firmy jak i w domu Klienta.

Istnieje możliwość bezpłatnego zwymiarowania także  w domu Klienta a projekt oraz pomiar jest gratisowy . Istnieje możliwość stworzenia kompleksowego projektu pomieszczenia wraz z kominkiem oraz innymi pomieszczeniami jak salon, garaż, warsztat, czy kuchnia itp.

Otrzymujecie państwo:

  • bezpłatny projekt wraz z przestrzenną 360 stopniową wizualizacją w formie PANORAMY.
  • bezpłatny pomiar oraz wycenę.
  • możliwość kompleksowego zakupu wszystkich produktów potrzebnych do wykonania kominka przez wykonawcę z uwzględnieniem atrakcyjnych rabatów po sporządzeniu kosztorysu przez wykonawcę,
  • gwarancję oraz serwis na wykonaną usługę.

Program daje nieograniczone możliwości projektowe a ogromna baza produktów zwłaszcza kamienia naturalnego oraz wkładów kominkowych pozwala na stworzenie perfekcyjnej wizualizacji  wyglądu kominka.

Obszar pracy to cała Małopolska ale nie tylko,można się telefonicznie umówić a przyjedziemy i dokonamy oceny miejsca montażu.

Zapraszam do kontaktu. Każdy Klient otrzyma fachową poradę.

Krzysztof Brózda.

Kominki gazowe Kraków

Jeżeli macie Państwo problemy z zamontowaniem standardowego kominka ze względu na ograniczenia eko-projektu polecam KOMINKI GAZOWE.Są to bezobsługowe urządzenia na pilota,nie czyścimy szyby,nie mamy popiołu(zdjęcie kominka poniżej).Dysponujemy modelami o różnych wymiarach,z pojedynczą szybą,narożne oraz z trzema szybami.

Kominki gazowe Małopolska

Bierzemy pełną odpowiedzialność za montaż,zakupujemy cały towar, w przypadku problemów technicznych jesteśmy cały czas w kontakcie telefonicznym pod nr.889 529 533