Projektowanie i montaż kominków

Jeśli właśnie rozpoczynacie Państwo generalny remont lub kończycie budowę wymarzonego domu, warto rozważyć włączenie do projektu tego elementu wyposażenia, który – dosłownie i w przenośni – kojarzy się z domowym ogniskiem. Niezależnie od zmieniających się trendów w wystroju wnętrz kominek od zawsze pozostaje znakomitym wyborem. Odpowiednio wkomponowany w przestrzeń, będzie najważniejszym miejscem w domu, przyciągając do siebie wyjątkowym blaskiem, ciepłem i reprezentacyjnym wyglądem.

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem kominków w Państwa domach. Zawsze dostosowujemy pomysły własne i Klientów do charakteru i wystroju miejsca, w którym znajdzie się kolejna realizacja. Zajmujemy się zarówno techniczną, jak i wizualną stroną przedsięwzięcia. Gotowe wkłady kominkowe, podłączone do odpowiedniej instalacji, oprawiamy w obudowę z kamienia, dostosowując kształt i formę do istniejącej koncepcji designu. Nasze propozycje obejmują również bezpieczne paleniska gazowe, łatwiejsze w obsłudze i utrzymaniu od tradycyjnych konstrukcji przystosowanych do opału stałego. Chętnie podejmujemy się najbardziej wymagających inwestycji, których realizacja jest utrudniona ze względu na lokalizację lub oryginalne kształty.

Oferujemy dostęp do wszystkich części i podzespołów, które wejdą w skład niezawodnej instalacji: palenisk, wkładów, przewodów kominowych, które przy zamówieniu usługi możemy zaproponować Państwu w bardzo korzystnych cenach. Wykonamy również projekt i realizację z powierzonych materiałów, zgodnie z uwagami i życzeniami Klientów. Kierując się nimi, zawsze staramy się znaleźć jak najlepszy sposób nadania kształtu oczekiwaniom inwestorów. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie, bez posługiwania się gotowymi szablonami. Za każdym razem proponujemy zamawiającym trzy wizje dopasowania kominka do konkretnego pomieszczenia – będziecie mogli Państwo wybrać tę najbardziej odpowiadającą Waszym wyobrażeniom o miejscu, które zbliża do siebie wszystkich domowników.

Firma Kominki-Projekt zajmuje się FACHOWYM MONTAŻEM KOMINKÓW oraz wykonuje PROFESJONALNE PROJEKTY KOMINKÓW, kominków gazowych, pieców kaflowych, biokominków itp. z zastosowanie najnowocześniejszego programu do projektowania Palette Cad 3D zarówno w siedzibie firmy, jak i w domu Klienta.

Istnieje możliwość bezpłatnego zwymiarowania także w domu Klienta, a projekt oraz pomiar jest gratisowy. Istnieje możliwość stworzenia kompleksowego projektu pomieszczenia z kominkiem oraz innymi pomieszczeniami jak salon, garaż, warsztat, czy kuchnia itp. – warto rozpocząć urządzanie całego domu od oryginalnej konstrukcji w jego centrum. Wybór stylu i rodzaju wykończenia może stać się inspiracją także do urządzenia pozostałych pomieszczeń.

W ramach usługi, oprócz gotowego do pracy kominka otrzymujecie Państwo:

  • bezpłatny projekt wraz z przestrzenną 360 stopniową wizualizacją w formie PANORAMY
  • bezpłatny pomiar oraz wycenę
  • możliwość kompleksowego zakupu wszystkich produktów potrzebnych do wykonania kominka przez wykonawcę z uwzględnieniem atrakcyjnych rabatów po sporządzeniu kosztorysu przez wykonawcę,
  • gwarancję oraz serwis na wykonaną usługę

Program daje nieograniczone możliwości projektowe, a ogromna baza produktów zwłaszcza kamienia naturalnego oraz wkładów kominkowych pozwala na stworzenie perfekcyjnej wizualizacji  wyglądu kominka. To jeszcze nie wszystko – w ślad za projektem gwarantujemy idealne odtworzenie go w przestrzeni domowej i niezawodne działanie kominka po podłączeniu. Na zakończenie prac zawsze wykonujemy miarodajną próbę, by oddać w ręce Klientów sprawne urządzenie. Dodajemy także instrukcję, jak obsługiwać kominek, dbać o jego czystość i jakość pracy. Zawsze dążymy do perfekcji, by pozostawić po sobie dopracowane w szczegółach, estetyczne i bezpieczne miejsce, które każdego dnia będzie dostarczać ogromną satysfakcję zadowolonym użytkownikom.

Obszar pracy to cała Małopolska – ale nie tylko! Można się umówić telefonicznie – przyjedziemy i dokonamy oceny miejsca montażu, zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami oraz pomysłami i odpowiemy na wszystkie pytania. Dopiero wtedy rozpoczynamy pracę nad wizualizacją, by zaproponować Klientom projekty gotowe do realizacji w konkretnej przestrzeni użytkowej.

Zapraszam do kontaktu. Każdy Klient otrzyma fachową poradę.

Krzysztof Brózda

Kominki gazowe Kraków

Jeżeli macie Państwo problemy z zamontowaniem standardowego kominka ze względu na ograniczenia eko-projektu polecam KOMINKI GAZOWE.Są to bezobsługowe urządzenia na pilota,nie czyścimy szyby,nie mamy popiołu(zdjęcie kominka poniżej).Dysponujemy modelami o różnych wymiarach,z pojedynczą szybą,narożne oraz z trzema szybami.

Kominki gazowe Małopolska

Bierzemy pełną odpowiedzialność za montaż,zakupujemy cały towar, w przypadku problemów technicznych jesteśmy cały czas w kontakcie telefonicznym pod nr.889 529 533