Kominek narożny

Kominek narożny

W dzisiejszych czasach można zaopatrzyć się w różnorodne elementy wykończenia wnętrza, tworząc ciekawą aranżację. Zamiast jednak inwestować w kolejny mebel, warto wybrać kominek, który nie tylko prezentuje się znakomicie, ale jest też bardzo funkcjonalny. W naszej firmie klienci mogą wybrać wariant narożny, idealny do większego salonu czy sypialni. Nasza oferta przeznaczona jest do mieszkańców Krakowa, a także wielu miast sąsiednich.

Piękny dodatek do domu

Montaż klasycznego kominka opalanego drewnem jest obecnie niemożliwy w wielu mieszkaniach, ze względu na restrykcyjne przepisy pożarowe. Poza tym do jego instalacji niezbędny jest też komin do odprowadzania dymu, który rzadko kiedy jest uwzględniany w nowym budownictwie. Dlatego naszym klientom proponujemy narożny model gazowy, przeznaczony do mieszkań i budynków każdego typu. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest całkowity brak sadzy i popiołu, który w wersji tradycyjnej gromadzi się wszędzie wokół. Wariant gazowy daje ciepło i łagodny płomień, równocześnie umożliwiając zachowanie wnętrza w całkowitej czystości. Poza tym można dzięki niemu ograniczyć zanieczyszczenie powietrza, co w pełnym smogu Krakowie jest bardzo istotne.

Zamów kompleksową usługę

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, w której uwzględniono wszystkie usługi związane z instalacją nowego kominka narożnego. Przy wykupieniu montażu, który zaczyna się już od 900 złotych, projekt produktu będzie całkowicie darmowy. Zostanie on wykonany w nowoczesnym programie Pallete Cad 3D aż w trzech wariantach. Po otrzymaniu wizualizacji klient wybierze najlepszą opcję i nasi pracownicy będą mogli rozpocząć instalację. Razem z projektem przekażemy także szczegółowy kosztorys prac, w którym zawrzemy także ceny wykorzystanych materiałów. W ramach wykończenia można zdecydować się na ekonomiczne okładziny dekoracyjne, dostępne są w wielu atrakcyjnych wersjach. W ofercie mamy także naturalny kamień w kilkunastu odsłonach, idealny dla bardziej wymagających użytkowników.

Klienci z Krakowa, którzy chcieliby skorzystać z naszej oferty, mogą się do nas zgłaszać, korzystając z formularza kontaktowego. W naszym asortymencie dostępne są nie tylko kominki narożne, ale też zwykłe, a także piece kaflowe czy biokominki. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji, w cenie zakupu uwzględniliśmy też usługi serwisowe. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, nasi pracownicy chętnie udzielą wskazówek dotyczących naszych propozycji.