Tani montaż kominków Kraków – projekty w Małopolsce

Firma Kominki-Projekt wykonuje profesjonalne projekty kominków, piecy kaflowych, biokominków wraz z montażem z zastosowanie najnowocześniejszego programu do projektowania Palette Cad 3D zarówno w siedzibie Firmy jak i w domu Klienta.

Istnieje możliwość bezpłatnego zwymiarowania także  w domu Klienta a projekt oraz pomiar może być gratisowy przy zamówieniu usługi montażu. Istnieje możliwość stworzenia kompleksowego projektu pomieszczenia wraz z kominkiem oraz innymi pomieszczeniami jak salon, garaż, warsztat, czy kuchnia itp.

Otrzymujecie państwo:

  • bezpłatny projekt wraz z przestrzeną 360 stopniową wizualizacją w formie PANORAMY.
  • bezpłatny pomiar oraz wycenę.
  • możliwość kompleksowego zakupu wszystkich produktów potrzebnych do wykonania kominka przez wykonawcę z uwzględnieniem atrakcyjnych rabatów po sporządzeniu kosztorysu przez wykonawcę,
  • gwarancję oraz serwis na wykonaną usługę.

Program daje nieograniczone możliwości projektowe a ogromna baza produktów zwłaszcza kamienia naturalnego oraz wkładów kominkowych pozwala na stworzenie perfekcyjnej wizualizacji oraz wyglądu kominka.

Zapraszam do kontaktu. Każdy Klient otrzyma fachową poradę.

Tylko u nas tani montaż kominków w Krakowie i Małopolsce.

Najlepsze projekty

Zadzwoń i sprawdź

KOMINKI-PROJEKT
Brózda Krzysztof

32-050 Skawina

ul.Tyniecka 48

NIP: 6791237479

Regon: 120078271

tel: 889 529 533

 

 

Projektowanie, pozycjonowanie, tworzenie stron Płoty seo 2 kn48 – lh.pl

Projektowanie, pozycjonowanie stron Reszel seo 4 kn48 – sest2

 

seb.509 p.http://kominki-malopolska.xn--l8-xqa.pl/uncategorized/projektowanie-montaz-kominkow-krakow-tanie-ogrzewanie-malopolska/